5.3.14

Wiosna idzie, ready?

Z ostatniej chwili. 

Zdjęcie: Poszukujemy dwóch chętnych Pań w wieku > 22 i BMI > 27 do przetestowania indywidualnie dobranej diety detoksykacyjnej na wiosnę. Jeżeli czujesz się po zimie ociężała, a cera straciła blask, dodatkowo włosy Ci wypadają i są matowe - myślę że warto się skusić. Dieta jest całkowicie naturalna, oparta o zdrowe składniki odżywcze, bez konieczności dokupywania suplementów. 
 Przy okazji schudniesz.

Zgłoszenia proszę wysyłać bezpośrednio na kontakt@wellneat.pl 
z krótkim opisem siebie i dlaczego mam wybrać Twoją kandydaturę. Czekam do 25 marca. Start z dietą 31 marca 2014r. Czas: 1 miesiąc.
Wybranym Paniom informacje szczegółowe wyślę na e-maila zwrotnego.
 Spokojnie mogę polecić Wellneat i powyższą akcję, ale jeśli nie dostaniesz się jako ochotniczka, a szukasz dobrego dietetyka, to masz moją rekomendację.
Nie muszę na pewno pisać, jak sensowne jest ustawienie dobrej diety w życiu (w końcu sama zmobilizowałam się kiedyś do zmian pod okiem genialnego mentora). Pisałam o tym nie raz i nie tylko przy okazji pięciu przemian,  które stosuję od lat i od lat w zrównoważonej diecie (czyli sobie też folguję, ale pp to podstawa).
Jednak jeśli planujesz zmianę diety, czy właśnie detoksykację, akurat z okazji zbliżającej się wiosny, to zgłoś się, bo lepiej (i skuteczniej) robić to pod opieką dietetyka.
Z tym jest podobnie jak z instruktorem w sporcie. Zupełnie inne efekty i motywacja. W pracy z  dietetykiem lub instruktorem występują mechanizmy, których nie aktywujemy tak skutecznie samodzielnie.
Ja polecam Wellneat, bo wiem, że są tam osoby z wiedzą i pasją. 
Powodzenia :-) 
PS. A sama marzę, żeby wrócić na salsę i pozostałe zajęcia. Niech się tylko okoliczności uspokoją, ale zerkam w stronę centrum sportu  z tęsknotą. Poczekam ;-)