Bliżej slow food, czyli lokalnie

TadaM!

Nowe odkrycie: http://lokalnazywnosc.pl/
Świetny adres i miejsca. W końcu powstaje dobra baza.
Mam lekkiego hopla na lokalną żywność, ponieważ wpisuje się zarówno w pięć przemian i w slow food i po prostu jest dobra. Lepsza. Smaczniejsza. Jest bardziej. Rządzi. Dopieszcza zmysły itd.

Zamiast namiętnie bojkotować dużych, wolę z przyjemnością propagować tych małych. Oni są inni. I fajniejsi.

Dużych czasami można szturchnąć, ale oni są tacy sami i to jest nudne i właściwie... szkoda czasu, szczególnie, gdy się żyje slow ;-)

Komentarze

 1. O, fajne :) Czas najwyższy. Tyle tylko, że nikt nie weryfikuje tych sklepów i jak się portal powiększy, to się znajdą cwaniacy, którzy się będą chcieli podpiąć pod "zdrowy biznes". I wtedy pewnie weryfikacja (albo jakiś wyraźniejszy system ocen) wejdzie :) Niekończąca się zabawa w kotka i myszkę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witamy, staramy się na bieżąco weryfikować dodawane wpisy tak aby dotyczyły głównie produkcji lub dystrybucji lokalnej żywności. Oczywiście nie możemy sprawdzić każdego sklepu osobiście bo jest to po prostu niemożliwe. Jesteśmy zdania że najlepszym sposobem oceny danego producenta czy dystrybutora lokalnej żywności są glosy zadowolonych klientów - stąd możliwość dodawania komentarzy (fejsbukowych) bezpośrednio pod wizytówką.
   Zapraszamy też na https://www.facebook.com/lokalnazywnosc
   Serdecznie pozdrawiamy,
   zespół Lokalnej Żywności

   Usuń
  2. Dokładnie o to tez mi chodziło i o możliwość opiniowania miejsc przez klientów. Powodzenia :-)
   Ja będę korzystała z mapy. A i pewnie się wypowiem o niektórych miejscach, gdy je odwiedzę.

   Usuń
  3. Kari, pewnie że tak, ale przynajmniej mamy nowe metody i miejsca. Wiesz, na zachodzie takie coś to już oczywistość i standard. Cieszę się, że ktoś się za to wziął porządniej u nas.
   Zabawa w kotka i myszkę... Tego chyba się nie da wyeliminować.

   Usuń

Prześlij komentarz

Zapraszam do korzystania ze skrótu: https://www.myslowlife.pl