TOP 7 kobiet z seriali

TOP 7 postaci z seriali.
Jestem typem indywidualistki. Lubię towarzystwo, ale jeszcze bardziej lubię chodzić swoimi ścieżkami. Poniżej moje dwie ulubione bohaterki seriali + bonus, seriale o kobietach, które również lubię. Niektóre z nich nie wiem dlaczego, ale mają w sobie coś, że jednak znajdują się na mojej liście:

Bohaterka nr 1. NIKITA. Mało mówi, typ zadaniowca, w pokręconej relacji.Bohaterka nr 2. Xena. Chodzi swoimi drogami.


I to by było na tyle w temacie. Obie są moimi ulubienicami.
Dołącza do nich jeszcze Dana Scully z Archiwum X. 
Myk polega na tym, że ma podobny charakter do dwóch poprzedniczek. 
Jesteśmy w dużej mierze strasznie podobne. W podejściu, sposobie działania. Zadaniowym traktowaniu spraw. Ze specyficzną emocjonalnością.  Ale, oczywiście musi być jakaś kontra. Pozostałe bohaterki ukrywały się w serialach:

Ally McBeal. W okolicach 2000r kochała ją każda singielka. Już nie pamiętam za co, ale też ją kochałam. Głównie za ścieżkę dźwiękową.Sex w wielkim mieście - tu prawie każda z nich coś w sobie ma.


Kasia i Tomek. Gdy ten serial wszedł na mały ekran płakałam ze szczęścia, że nie tylko ja taka jestem.

'

Dharma i Greg. Czasami ta dziewczyna doprowadza mnie do szału swoim wyjebizmem, ale z drugiej strony, można się od niej uczyć dystansu. 


Czy na tym koniec? Na dobrą sprawę tak. Jeśli chodzi o postaci kobiece, to chyba tyle, bo jeśli zapomniałam, to znaczy, że jednak nie była dla mnie tak ważna. Nikita i Xena to jednak zdecydowana czołówka. 
I wcale byśmy się nie przyjaźniły.
Czasami tak miewam, że jakaś kobieta bardzo mi imponuje. Naprawdę to w zupełności mi wystarcza. 
I tak, wiem, one nie są grzecznymi dziewczynkami. 
Podobno do czasu. 

Nie, nie kręcą i nie wzruszają mnie bohaterki seriali spod gwiazdy "byłam szarą, biedną myszką, zakochałam się w królewiczu/ synu bogatego właściciela korpo i on się we mnie zakochał. wszystkie niedobre kobiety z korpo się wściekły. a teraz żyjemy długo i szczęśliwie. WOW". Dlaczego nie? Bo nie widzę nic fajnego w propagowaniu syndromu ofiary i robienia złych z kobiet, które są przebojowe. Wciskanie ich w buty podłości i intryg jest słabe, jak słabe jest kreowanie "biedna, więc dobra". Wszelkie Isaury i Brzydule czy tam inne upadłe anioły to patologia a nie romantyzm. 

Ale co ja tam wiem. W końcu kocham Nikitę. 


Komentarze

 1. Odpowiedzi
  1. Wyjebizm - styl życia, który podbił świat w latach 60tych ubiegłego wieku. Cechuje go skrajne życie obok systemu i joga. Joga przetrwała. Aby żyć w oparach wyjebizmu, trzeba mieć głównie sporo kasy na mandaty, ponieważ łamanie przepisów prawa wychodzi samoistnie.
   (czy przymrużenie oka jest widoczne?)

   Usuń
 2. Szczerze nie jestem w stanie odnieść się do Twoich ulubionych bohaterek, bo Nikity może widziałam jeden odcinek, a Xenie oglądałam w dzieciństwie, ale już nie pamiętam nic, poza jej skąpym wdziankiem:P Ally była całkiem niezła,ale nie chciałabym, żeby mówił do mnie nieistniejący noworodek:P W SWWM denerwuje mnie Charlotte, gdy jest singielką, a Kasia jest chyba zbyt głupia. Za to Joanne Brodzik kochałam w roli Magdy M, choć niekoniecznie była ona fantastyczną kobietą...
  Jeśli zaś chodzi o moje ulubione bohaterki seriali to najukochańszą z nich jest Katherine Becket - piękna, inteligentna, niezależna, oddana pani detektyw z "Castle". Lubię też bardzo Sue Thomas z serialu o tym samym tytule - niesłysząca, czytała z ruchu warg i radziła sobie świetnie, pracując w FBI. No i coraz bardziej lubię Tempe Brennan, bo odkąd jest z Boothem i mają dziecko, staje się prawdziwą kobietą, dziwną, zabawną, zacofaną emocjonalnie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Kości" i "Castle".
   Dopisałam do seriali "do zobaczenia" :-)

   Usuń
  2. Bardzo się cieszę i mocno polecam :D:D
   Myślę, że Ci się spodobają :):)

   Usuń
 3. Xena Xeną, ale Gabriella :> Nikitę też kocham.

  Oczywiście, że lubimy te same bohaterki, no przecież. Polecam zatem Legend of the Seeker (producentów Xeny) i Kahlan Amnell.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Zapraszam do korzystania ze skrótu: https://www.myslowlife.pl