Kości zostały

(Odkrycie roku) Bloguję, bo dzięki temu przyciągam świetnych ludzi (w realu to dla mnie normalne, ale w sieci bywa różnie, prawda?) i nie tylko ja się czymś dzielę poprzez blog, ale ale, dużo dostaję. Tak, doceniam to. Poważnie.  
Ja mam szczęście. Taka karma. 

Blogowanie bywa jak niezdefiniowany radar, którym nadaję sygnał i czasami ktoś ten sygnał odbiera, ba! czasami nawet odpowie :-)

Mam za sobą weekend z Bones. Pomijając czas z rodziną, która nas dziś odwiedziła (To jakaś magia, ale gdy Marcin robi pizzę, to ktoś się zawsze pojawia. Bajeczne to jest), to lecimy z serialem od piątku wieczorem, a jeszcze nie "zrobiliśmy" jednego sezonu.  
Ejże, po tym serialu już mało co mnie ruszy. Ostatnio taki maraton miałam z Housem. Tak, po nim też miałam popieprzone sny :-)

Cudo. Tam jest wszystko co kocham w naukowcach. Serio. Główna bohaterka mnie kupiła.


Tak, dzięki za podpowiedź i polecenie tego serialu, pozostałe czekają na swoją kolej. Jesteście kochan(i)e  ;-) 

Wracam do serialu. 

PS. czasami trafiam na dyskusje, że ktoś komuś robił łaskę: bloger, bo pisze, czytelnik, bo czyta. To jedno z dziwnych obliczy blogosfery. Jak definiowanie blogera, bloga i wszelkich praw, łącznie z wolnością słowa i swobodą wypowiedzi, ponad to, co definiują przepisy. (Może) kiedyś się nad tym pochylę.  Bez łaski :-) 


Komentarze

 1. To chyba moja sprawka ?? :D:D
  Cieszę się ogromnie - jesteś w pierwszym sezonie, ja ósmym...
  Ileż przed Tobą, aż mi się buzia śmieje :):)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bones rulez! :) Ja już w sezonie 9 - uwielbiam ten serial nie tylko za indywidualizm wykreowanych bohaterów, ale też za dynamikę, która między nimi się tworzy... a co do "mało co mnie ruszy" - złapawszy się kiedyś na pałaszowaniu z apetytem jakiegoś obiadu czy deseru, podczas gdy na ekranie właśnie był zoom na rozkładającego się trupa - pomyślałam podobnie ;)
  Dori

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hehe... też nieraz miałam tę przyjemność zajadać coś smacznego, gdy np. z trupa wypadły wszystkie flaki :D
   Niezapomniane :P:P

   Usuń
 3. W realu to dla każdego norma. Swój przyciąga swego, w jego pojęciu świetnego. Powie Ci to każdy, choćby pospolity kibol:)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Zapraszam do korzystania ze skrótu: https://www.myslowlife.pl